Kto szuka pożyczek? Zburzyć stereotypy.

Nie ma wątpliwości, że pożyczka nie jest ulubionym tematem. Nie chcemy, aby umożliwić użytkownikowi zanim je kochał, że brakowało nam pieniędzy, z drugiej specjalnego tabu objęte pożyczek uzyskanych za pośrednictwem Internetu. Winni są stereotypy, które są kredytobiorcy zdecydowanie niekorzystnym świetle.

Pożyczka jest wyjście za długi? Kto dostanie kredyt? Najwięcej razy nasza wyobraźnia proponuje osoba raczej niski poziom wykształcenia, co z pewnością nie można zarządzać pieniędzmi, ale jego problemy finansowe mogą mieć również inny problem. Według stereotypy kredytobiorcy często bez pracy i nie są w stanie dobrze płatnej pracy, które, na ogół, nie jest szczególnie do czynienia w życie. Wydaje się również, że pożyczka nie jest zgodna z młodych, aktywnych ludzi, a klienci tych firm są raczej starszym i średnim wieku. Bardzo często również usłyszeć, że typowy kredytobiorca ma bardzo wysoki dług. Powodem takiego stereotypu jest, że ogólna opinia jest wszystkie kredyty oraz informacji pochodzących z BIK (Credit Bureau) sprawia KRD (Krajowy Rejestr dłużników) nie są sprawdzane. Może to być związek, który jest pożyczka dla najbiedniejszych i najbardziej zadłużonych, a przecież nikt nie chce być postrzegany w ten sposób. Chociaż faktycznie firmy pożyczkowe mają znacznie mniejsze wymagania w tym zakresie przez banki, nie oznacza, że ​​kredyt dostanie żadnego. Fair spółka będąca pożyczkodawcą zawsze sprawdzać klientów w BIK i duże.

Raport Ipsos, który został sporządzony na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Vivus, aby wskazać, że stereotyp kredytobiorcy od rzeczywistości. Było to badanie w 2015 roku na próbie 1000 osób wywodzących się z nie tylko naszych klientów, ale także potencjalnie zainteresowany uzyskaniem kredytu. Raport jasno, że oferta kredytu Internecie trafia do młodych ludzi. 37% osób w wieku 20-30 lat, kolejne 26% -do 40 roku życia, co oznacza, że ​​ludzie w średnim wieku i starsze są w mniejszości tutaj. W nieco więcej kredytów atutem są kobiety to 52% wszystkich kredytobiorców. 27% ludzi żyjących na obszarach wiejskich, jednak zdecydowana większość to mieszkańcy małych miast o populacji do 100 000-tyle, ile 41% kredytobiorców. Reszta to mieszkańcy dużych miast, a 5% to osoby mieszkające na stałe w Warszawie.